אליקים העמיק בחוכמות ודיסיפלינות שונות. הוא משלב את חכמת היהדות, המזרח הרחוק, העולם המערבי פלורידה (nlp) ועוד ועוד.

סוגסטיות ותת מודע, גרפולוגיה, פרסונולוגיה, הילינג ,ביואורגונומיה, פסיכותרפיה הוליסטית תטא הילינג,כירולוגיה (קריאת כף היד) , דמיון מודרך ואומנויות לחימה מהמזרח הן רק חלק מהשיטות אותן למד ושילב בשיטת הטיפולים שלו. אליקים מאמין שיש ביכולתו של כל אדם להגשים את החלומות והציפיות שלו ממסע חיינו המדהים והרבה פעמים האדם עצמו חוסם את הדרך להגשמת חלומו והוא אפילו לא מודע לזה. הוא מאמין שמאחורי כל קושי שאנחנו חווים -בין אם זה תקיעות כלשהי בחיים או מצב גופני – מסתתר מסר או מכתב אישי עבורנו. אנחנו צריכים למצוא את השביל שיוביל אותנו ישירות לאותו המסר, הוא מחכה לנו בסבלנות בתוכינו. אליקים פיתח טכניקה בה הוא יכול לעזור לנו להבין מהו הדבר הזה שחוסם אותנו ואיך הוא בא ליידי ביטוי באים בפיזי או ברוחני. הוא המנחה שלנו לדרך, מורה המאיר אותה בפנס ומכוון אותנו לבעיה ולפיתרון הנמצאים בתוכינו. וכך נוכל לגלות מהי המטרה לשמה באנו לעולם.

מלימודי הפרסונולוגיה והגרפולוגיה

הוא לקח את היכולת לאבחן אדם במהירות לפי תווי הפנים והכתב שלו אשר יכולים לגלות לנו מיהו, מה מעיק עליו ואפילו מה כדאי לעשות.

מלימודי ההילינג

ביואורגונומי הוא לקח את הרעיון שבני אדם הם לא רק חומר אלא גם תודעה ורוח ולכן ניתן להגיע לריפו גם בצורה הוליסטית יותר ולא רק על ידי ריפוי הגוף.

מלימודי המדיטציה ודמיון מודרך

הוא לקח את טכניקה המאפשרת לאדם להתחבר לא רק לדמיון אלא גם לתודעה הגבוהה שלו.

מאומנויות הלחימה

הוא לקח את הנחישות. את האימון הנחוש שלבסוף הופך התנהגות להרגל. את היכולת להתפקס ולהינעל על מטרה עד להשגתה.

מלימודי מוסיקה ותיפוף

הוא הבין את הכוח שבטיפול בתדרים ומשלב אותו בטיפוליו. הוא הבין של צלילים ומקצבים יש את הכוח לפרוט ולהרטיט מחדש את מנגינת החיים.

אשמח לדבר איתכם, מלאו את פרטיכם ואחזור אליכם: