אני מאמין

אני מאמין: שהאדם אינו שבור …ולכן אינו זקוק לתיקון, או טיפול ..
האדם מרפא את עצמו בעצמו, הוא רק זקוק למדריך מומחה שיראה לו היכן מונח הגפרור שמבעיר את הלהבה הפנימית שנמצאת בו תמיד…

ואני מאמין שבכל אדם מסתתר ניצוץ אלוקי אשר אמור לבעור בו ולהאיר את עצמו ואת העולם וזוהי שליחות ובקשה אישית מאת הבורא. לכל אדם תפקיד מיוחד שתוכנן עבורו ועליו לבצעו וכל המשאבים לצורך כך מוצפנים בו,
ועל כן חייב אדם לומר : “לא נברא העולם אלא בשבילי” ו “אם אין אני לי מי לי”. לשם כך על האדם להיות 24/7 באנרגיה מדבקת זו, בבריאות אינסופית ובידיעה ברורה שהכול אפשרי עבורו, עליו לדעת שהמחסום היחיד אשר מעכבו מלהרגיש אנרגיה זו – זה הוא עצמו. באם פותח דלת למחשבות שאינן תורמות ובכל רגע יש לו את האפשרות להתחבר, ולבחור מחדש באור עליון השוכן בו ובכך יסיר מחסומים מעכבים.

כאשר יבצע מספר שינויים בתת המודע לחיבור מרצון לכוח עליון זה מחדש, לא רק שהכול יזרום כבתחילה אלא אף יגרום לסובבים אותו להידבק באנרגיה זו ובכך ישפיע לעולם טוב יותר,

ככל שנעניק מעצמנו יותר, כך, נתמלא יותר באור אינסופי, כי הרי השפע לא הפסיק ולא יפסיק לעולם לזרום בכל מקום אשר הוכן לו כלי, כל הייסורים, המחלות, הכישלונות, הפחדים וכו׳, אלו רק כפתורי ביקורת ושעונים מעוררים, הם עוד דרך של הבורא לתקשר עימנו ולשלוח לנו מסר שזה הזמן לשינוי! והכל פתוח.

ו”אם אתה מאמין שאפשר לקלקל – תאמין שאפשר לתקן” ( ר’ נחמן מברסלב)

חזון, שאיפה , חלום, אמונה, תפילה , הגדרת מטרה, מיקוד , אנרגיה , פעולה, כבישת היעד!!!

“אני מאמין שהבחירה ביד האדם לעשות כרצונו, ואפילו כל הדברים – הכול בידי האדם להתנהג הכול כרצונו כבחירתו – כי בידו הבחירה על כל דבר שבעולם” ( ר’ נחמן מברסלב, ליקוטי מוהר”ן, נ”ד)

רוצה לדבר איתנו?

אהבת את הפוסט? שתף אותו עם חבריך

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print