שיטת EB - Mind Body Therapy

שיטת EB MBT.NLP מורכבת מחיבור של כמה שיטות עוצמתיות והפיכתן לכלי אחוד המייצר תוצר עוצמתי. השיטה משלבת אלמנטים מעולם אומניות הלחימה, NLP, הילינג, ביו אנרגיה – רפואה הוליסטית טבעית, מדיטציה יהודית, דמיון מודרך, סוגסטיה, תת מודע, תדרים וערוצי מוזיקה. השיטה נסמכת באלמנטים רבים מתורתו של גדול מרפאי הנפש – רבי נחמן מברסלב.


הניסיון של למעלה מ-18 שנה במגוון תחומים אלו הוליד שיטת פעולה המבוססת על ה- NLP אך מורכבת משילוב מופלא בין כמה עולמות בו זמנית, הכוללים עבודה על מוח, גוף ונפש במקביל, נותנת מענה אלטרנטיבי טבעי למגוון בעיות רפואיות אשר נובעות כתוצאה מנפש חלשה ופגועה, תזונה לקויה, חוסר פעילות גופנית הגורמים לאי איזון אנרגטי.


בנוסף אדם אשר רוצה להיפטר מתחושה שלילית, אדם אשר עבר אירוע שהשאיר בו חותם ומגביל אותו, אדם אשר עבר התקף חרדה, טראומה וכו ,האינפורמציה השלילית של אותו אירוע נקלטה ע”י חמשת חושיו והשאירה חותם וזיכרון באברי ושרירי גופו ושיבשה את איזונו ההורמונלי , איזונו האנרגטי ומערכתו הנוירונית, אשר גם הם ממתינים לשנוי איזון והתרעננות, ועל כן שיטה זו נותנת מענה להנ”ל.

עם טכניקות שפיתחנו -בין היתר אנו מזהים היכן יושב זיכרון אירוע זה וממתין לשינוי ,כך שבסיום הטיפול האדם מרגיש שמשהו פיזי ממש השתחרר אצלו ובריאות ןאנרגיה חוזרים לזרום בגופו .

EB – פועלת ומרפאה כך שכל טיפול בעבר, ובהנעה לעתיד, כולל בתוכו מיקוד בחמשת החושים עבר הווה ועתיד, ריפוי דרך זיכרון שריר תקשורת ישירה עם התת מודע ועם הבלוטות ההורמונליות , שרירי הגוף ,מערכת הדם והלימפה ,מערכת ההולכה העיצבית , איזון אנרגטי, ותקשורת ישירה וחידוש הקשר עימם, והסכם מחודש הגורם להנעה אל עבר עתיד נכון ע”י מספר טכניקות המפעילות את כל הנ”ל.


הטיפול בין היתר כולל בתוכו כלים מאומנויות הלחימה אשר מלמדים את האדם המשתמש בהם לחלום להציב יעדים ולכבוש אותם, כח הרצון העליון, הנחישות, התמקדות בעתיד, בהירות הדרך וחזרה אינסופית על תנועות מיקוד וריכוז, הרפיה וכיווץ, איטי ומהיר, חלש וחזק, גמישות ונוקשות, תנועה מעגלית ותנועה מרובעת, הרחבת ראיה מרחבית , שינויים מתנוחה לתנוחה, הפעלת אונה ימנית ושמאלית בו זמנית ושליחת פקודה כימית עצבית על ידי הנוירונים גורמים לחידוש תאים, איזון הורמונלי ואנרגטי, כל אלו ועוד הכוללים חזרה אינסופית על תנועות הופכים את התנועה לבלתי רצונית אשר מוטמעת בתת מודע ונהפכת לחלק מהאדם, (כמאמר הלוחם ” קשה באימונים קל בקרב”) על בסיס תורה זו לוקטו מגוון תנועות ייחודיות ועוצבו לטכניקות מסודרות הנלמדים ומיושמים במכללה ובקליניקה של EB.


כמו כן למוזיקה תפקיד חשוב בריפוי נפש האדם, אם על ידי מוזיקה שקטה ומרגשת אשר משרה על המאזין געגוע, ריצוי, פיוס וסליחה ועוד, ואם על ידי מוזיקה עוצמתית ורועשת אשר גורמת למאזין לחילוף חומרים נכון והגברת הפרשות הורמוני פעולה , אנרגיה ואושר, אשר תורמות ומארגנות בתוכו כמויות של מוטיבציה עם הנעה לעבר פעולה, וכן תדרים מיוחדים וספציפים הפועלים על האינדיבידואל ומותאמים לפי ערוצו הדומיננטי ומשרים עליו רגיעה וניקוי,
וכן שיטת EB כוללת טכניקות לדיבור ישיר, פיוס, הבנת המסר והסכם חדש עם אברי ושרירי הגוף ומניעה אותם אל עבר עתיד נכון ובריא יותר.

רוצה לדבר איתנו?

אהבת את הפוסט? שתף אותו עם חבריך

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *